Planning vieringen 2019-2020

Datum / parochie
2019 - 2020
(lijst 20/07/19)

Koersel kapelleke Koersel centrum Stal Korspel
Zaterdag 21 september   18.30 u. Eucharistie   17.00 u. Eucharistie
Zondag 22 september 9.00 u. Eucharistie   10.30 u. Eucharistie (parochiefeesten)  
Zaterdag 28 september   18.30 u. Startviering   17.00 u. Startviering
Zondag 29 september 9.00 u. Eucharistie   10u30 u. Startviering  
Zaterdag 19 oktober   18.30 u. Zendingsviering catechese   17.00 u. Eucharistie
Zondag 20 oktober
Missiezondag
9.00 u. Eucharistie   10.30 u. Eucharistie 10.45 u. Naamopgave vormelingen
Donderdag 31 oktober   19.00 u. Eucharistie    
Vrijdag1 november
Allerheiligen
9.00 u. Eucharistie  14.30 u. Wake 10.30 u. Eucharistie + zegening graven 14.00 u. Gebedsviering + zegening van de graven
Zaterdag 2 november
Allerzielen
  18.30 u. Eucharistie met broodzegening St.-Hubertus   17.00 u. Eucharistie met broodzegening St.-Hubertus
Zondag 3 november 9.00 u. Eucharistie met broodzegening St.-Hubertus   10.30 u. Eucharistie met broodzegening St.-Hubertus  
Zaterdag 9 november   18.30 u. Naamopgave vormelingen   17.00 u. Eucharistie
Maandag 11 november   9.30 u. Mis wapenstilstand    
Zaterdag 16 november   15.00 u. Diakenwijding
(geen andere viering tijdens dit weekend in de andere kerken)
  Geen viering
Zondag 17 november Geen viering   Geen viering  
Zaterdag 23 november
Christus Koning
  18.30 u. Eucharistie   17.00 u. Eucharistie
Zondag 24 november
Christus Koning
9.00 u. Eucharistie 10.30 u. Chiro of gebedsviering 10.30 u. Chiro Benny  
Zaterdag 30 november
begin advent
  18.30 u. Eucharistie   17.00 u. Eucharistie
Zondag 1 december 9.00 u. Eucharistie   10.30 u. Naamopgave eerste communicanten +vormelingen 10.45 u. Gezinsviering (gebedsviering)
Zaterdag 14 december
Welzijnszorg
  18.30 u. Eucharistie   17.00 u. Eucharistie
Zondag 15 december
Welzijnszorg
9.00 u. Eucharistie   10.30 u. Eucharistie  
Dinsdag 24 december
Kerstavond
      20.00 u. Federatieve Eucharistie.
Woensdag 25 december
Kerstmis
9.00 u. Eucharistie 10.30 u. Viering 10.30 u. Eucharistie met ‘t Kafkoor  
Donderdag 26 december
2de Kerstdag
      10.45 u. Federatieve viering
Dinsdag 1 januari
Nieuwjaar
    10.30 u. Federatieve viering  
Zaterdag 1 februari   18.30 u. Eucharistie   17.00 u. Eucharistie
Zondag 2 februari
Lichtmis
9.00 u. Eucharistie 14.00 u. -15.00 u. Kinderzegen 10.30 u. Kinderzegen 10.45 u. Kinderzegen (gebedsviering)
Zaterdag 15 februari   18.30 u. Naamopgave Koersel eerste communicanten   17.00 u. Eucharistie
Zondag 16 februari 9.00 u. Eucharistie   10.30 u. Eucharistie  
Woensdag 26 februari
Aswoensdag
10.00 u. -12.00 u. Asbedeling 19.00 u. Eucharistie en askruisje
Asbedeling aan de zieken.
9.00 u. Eucharistie en askruisje
Asbedeling aan de zieken
Asbedeling aan de zieken
Zaterdag 14 maart   18.30 u. Viering leefregels catechese   17.00 u. Eucharistie
Zondag 15 maart 9.00 u. Eucharistie   10.30 u. Eucharistieviering 10.45 u. KV Kruisoplegging vormelingen + naamopgave eerste communicanten
Zaterdag 21 maart
Broederlijk Delen
  18.30 u. Eucharistie   17.00 u. Eucharistie
Zondag 22 maart
Broederlijk Delen
9.00 u. Eucharistie   10.30 u. Broodviering eerste communicanten  
Zaterdag 4 april
Palmzaterdag
Palmtocht Balen-Wezel Palmtocht
18.30 u. Eucharistie met palmwijding
Palmtocht Palmtocht
17.00 u. Eucharistie met palmwijding
Zondag 5 april
Palmzondag
9.00 u. Eucharistie met palmwijding   10.30 u. Eucharistie met palmwijding  
Dinsdag 7 april 19.00 u. biechtviering      
Woensdag 8 april   Geen mis vanwege chrismaviering    
Donderdag 9 april
Witte Donderdag
      19.00 u. Eucharistie Witte Donderdag viering
Vrijdag 10 april
Goede Vrijdag
15.00 u. Kruisweg 15.00 u. Kruisweg
19.00 u. Kruishulde
15.00 u. Kruisweg  15.00 u. Kruisweg 
Zaterdag 11 april
Stille Zaterdag
  17.00 u. -18.00 u. geen biechtgelegenheid 20.00 u. Paaswake  
Zondag 12 april
Pasen
9.00 u. Eucharistie 10.30 u. Eucharistie + Chiro 10.30 u. Gebedsviering met Chiro 10.45 u. Hoogmis Pasen
Maandag 13 april
Paasmaandag
  10.30 u. Federatieve Eucharistie
14.00 u. fietsenzegening (Steenoven)
   
Zaterdag 25 april   18.30 u. Eucharistie   17.00 u. Eucharistie
Zondag 26 april 9.00 u. Eucharistie   10.30 u. Eucharistie 9.30 u. Vormsel
Vrijdag 01 mei 9.00 u. Eucharistie?
15.30 u. Processie
16.00 u. Eucharistie
    10.45 u. Eucharistie (Banneuxkapel)
Zaterdag 02 mei   18.30 u. Kruisoplegging catechese   17.00 u. Eucharistie
Zondag 03 mei 9.00 u. Eucharistie   10.30 u. Kruisoplegging catechese 10.45 u. Eerste Communie
Zondag 10 mei 9.00 u. Eucharistie 11.00 u. Vormsel 10.30 u.  
Zondag 17 mei 9.00 u. Eucharistie   10.30 u. Eerste Communie 10.45 u. KV Korspel
Woensdag 20 mei
Vooravond O.H. Hemelvaart
  19.00 u. Eucharistie   Geen avondviering !
Donderdag 21 mei
O. H. Hemelvaart
9.00 u. Eucharistie 10.30 u. Eerste Communie 10.30 u. Gebedsviering  
Zaterdag 23 mei   18.30 u. Eucharistie 16.00 u. Vormsel 17.00 u. Eucharistie
Zondag 24 mei 9.00 u. Eucharistie   10.30 u. Eucharistie  
Zaterdag 30 mei   18.30 u. Eucharistie   17.00 u. Eucharistie
Zondag 31 mei
Pinksteren
9.00 u. Eucharistie   10.30 u. Eucharistie  
Maandag 1 juni
Pinkstermaandag
      10.45 u. Federatieve viering
Zaterdag 13 juni   18.30 u. Eucharistie   17.00 u. Eucharistie
Zondag 14 juni 9.00 u. Eucharistie   10.30 u. Dankviering Eerste Communie + Vormsel  
Zaterdag 20 juni   18.30 u. Eucharistie   17.00 u. Feest H. Hart
Zondag 21 juni 9.00 u. Eucharistie   10.30 u. Eucharistie  
         
Dinsdag 14 augustus 19.00 u. Eucharistie
20.30 u. Kaarsjesprocessie
      
Woensdag 15 augustus
O.L.V. Ten Hemel Opgenomen
9.00 u. Eucharistie
15.30 u. Bezinning
16.00 u. Eucharistie
  10.30 u. Eucharistie 10.45 u. Eucharistie (Banneuxkapel)