Planning vieringen 2018-2019

Datum /parochie

2018-2019

Koersel kapelleke

Koersel centrum

Stal

Korspel

Zondag 16/09/18

 

 

Parochie feesten

 

Zondag 23/09/18

Geen viering in de Kapel

 

10u30: installatie

Geen Mis op za 22/9

Zondag 14/10

 

 

Zendingsviering Vormsel Koersel

 

Zondag 21/10

 

 

10.30u Eucharistie A/V

10.45u.naamopg. vorm. (Benny)

Woensdag 31 oktober

19.00 eucharistie

 

 

 

Donderdag1 november

Allerheiligen

9 u.: Eucharistie

 

14.30u. Wake in het Brigidahuis

10.30u.:  Eucharistie +

 zegening graven

geen avondviering

14 u.: gebedsviering + zegening van de graven

Vrijdag 2 november

Allerzielen

9 u.: Eucharistie met broodzegening St.-Hubertus

 

 

 

Zaterdag 3 november

18.30u: Broodzegening

 

 

17 u. Broodzegening

Zondag 4 november

 

 

broodzegening

 

Zondag 11 /11

 

 

10.30u Naamopgave Vormel. Koersel

 

Zondag 25 november

Christus Koning

9 u.: Eucharistie

10.30 u. Chiro in het Brigidahuis

GBV  of A/V

10.30u.chiro – eucharistie (Benny)

 

Zaterdag 1 december
begin advent

 

 

 

17 u.: Eucharistie

Zondag 2 december

 

 

Naamopgave 1ste comm

Eucharistie  (Benny)

10.45 u. Gezinsviering  GBV

Zaterdag15/12

18.30 u: herdenking

 

 

17 u.: Eucharistie

Maandag 24 december Kerstavond

 

 

22u. Mis

20u. Mis A/V

Dinsdag 25 december

Kerstmis

9 u.: Eucharistie

 

10.30u: Eucharistie met Kafkoor 

 

Woensdag 26 december
2de Kerstdag

 

 

10.30u federatieve viering

 

Dinsdag 1 januari

Nieuwjaar

 

 

 

10.45 federatieve viering

Zondag 20 januari

9 u.: Eucharistie

De kerk is terug open?

10.30u: Eucharistie

naamopgave Vormelingen

 

Zondag 27 januari

 

 

10.30u Kinderzegening

 

Zondag 3 februari

Viering lichtmis

9 u.: Eucharistie

14 u.: Kinderzegening

10.30u: Eucharistie 

10. 45 u.: Kinderzegening  GBV

Zaterdag 23 februari

 

18.30 u. Naamopgave EC

 

 

Woensdag 6 maart

Aswoensdag

10 -12 u.:  Asbedeling

19 u.: Eucharistie en askruisje

Asbedeling aan de zieken

9 u.: Eucharistie en askruisje

Asbedeling aan de zieken

Asbedeling aan de zieken

Zaterdag 16 maart

 

 

 

 

Zondag 17 maart

 

 

10.30u  A/V

10.45 eerste comm.+ vorm.(Benny)

Zondag 24/03

 

 

Broodviering 1ste comm.

 

Zaterdag 30/03

 

18.30 u. Broederlijk Delen

 

17 u. Broederlijk Delen

Zondag 31/03

9 u.: Eucharistie

 

Broederlijk Delen

 

Zaterdag 13 april

Palmzaterdag

Palmtocht

Palmtocht

18 u.30: Eucharistie met palmwijding

Palmtocht

Palmtocht

17 u.: Eucharistie met palmwijding

Zondag 14 april

Palmzondag

9 u.: Eucharistie met palmwijding

 

10 u.30: Eucharistie met palmwijding

 

Dinsdag 16 april

Geen eucharistie

19 u.: biechtviering

 

 

Donderdag 18 april 

Witte Donderdag

 

 

 

19.00u eucharistie

Vrijdag 19 april

Goede Vrijdag

15 u.: Kruisweg

15 u.: Kruisweg

 

15 u.: Kruisweg

19 u: Kruishulde

15 u.: Kruisweg

 

Zaterdag 20 april

Stille Zaterdag

 

17-18 u.: Pers. biechtgelegenheid

20 u: Paaswake

 

 

 

 

Zondag 21 april

Pasen

9 u.: Eucharistie

10 u. 30: Eucharistie +

Chiro   A/V  + Herman

10 u. 30: GBV  met chiro (Rik)

10.45u eucharistie (Benny)

Maandag 22 april

Paasmaandag

 

10 u 30: Eucharistie

14 u.: fietsenzegening (Steenoven)

 

 

 

Zaterdag 27 april

 

18.30 u. Broodviering EC

 

 

Woensdag 01/05

9 u.: Eucharistie

15 u.30: processie

16 u.: Eucharistie

 

 

10 u. 45: Eucharistie  A/V

(Banneuxkapel)

Zondag 05/05

9 u.: Eucharistie

 

10 u. 30: Eucharistie (Benny)

11.00 u: Vormsel

Zondag 12 mei

 

 

Eucharistie  A/V

10.45u eerste communie

Zondag 19 mei

 

11u. Vormsel (Benny later)

10.30u: eucharistie (Benny)

10.45 dankviering 1ste comm. (Rik)

Zaterdag 25 mei

 

 

 

ziekenzalving

Zondag 26 mei

 

 

 10.30u. eerste communie

 

Woensdag 29/05

Vooravond O.H.Hemelvaart

 

19 u Eucharistie

 

Geen avondviering !

 

Donderdag 30 mei

O.Hemelvaart

9 u: Eucharistie

10.30 u. Eerste communie (Benny)

10 u 30: Gebedsviering

 

Zaterdag  1 juni

 

18 u.30: Eucharistie

16 u: Vormsel

17 u.: Eucharistie  A/V

Zondag 9 juni Pinksteren

9 u.: Eucharistie

 

10 u 30: Eucharistie

 

Zaterdag 15 juni

 

18.30 u. Herdenking

 

 

Zondag 16 juni

Drievuldigheidszondag

 

 

Dankviering 1ste comm + vormsel

 

Zaterdag 29 juni

 

 

 

17.00u feest H. Hart

Woensdag 14 augustus

20 u.30 kaarsjesprocessie

 

 

 

Donderdag  15 aug.

O.L.V. Ten Hemel Opgenomen

9 u.: Eucharistie

15 u.30: bezinning

16 u.: Eucharistie

 

10u30: Eucharistie

10 u.45: Eucharistie (Banneuxkapel)  A/V

GBV = Gebedsviering

A/V  =  andere voorganger zoeken

 

 

A/V

Zondag 21 oktober                      10.45u  Stal

Zondag 25 november                 10.30u  Koersel               

Maandag 24 december             20.00u  Korspel   (Vanherck)

Zondag 17 maart                          10.30u  Stal

Zondag 21 april                             10.30u  Koersel

Woensdag 1 mei                          10.45u  Korspel

Zondag 12 mei                              10.30u  Stal

Zondag 19 mei                              10.30u  Stal

Zaterdag 1 juni                              17.00u  Korspel

Donderdag 15 augustus            10.45u  Korspel